КНУКіМ – на шляху до європейського визнання!

19.12.2016

Студенти Київського національного університету культури і мистецтв мають можливість отримати разом із дипломом Університету диплом європейського вищого навчального закладу-партнера, що визнається у країнах Європейського Союзу.

received_822490301187329

Навчання за програмою подвійного диплома передбачає набуття знань студентами одразу у двох ВНЗ. При цьому у КНУКіМ студент здобуває освіту за обраною спеціальністю, а у закладі-партнері – за спільно запропонованою програмою. До речі, частина кредитів, які студент отримує в Університеті зараховуються закладом-партнером.

received_822490267853999

З метою досягнення міжнародних стандартів якості освітніх послуг Київський національний університет культури і мистецтв уклав договори і розробив програми подвійного диплома з європейськими вищими навчальними закладами.

received_822490254520667

У виші задля максимального наближення випускників до міжнародного ринку праці та підвищення рівня їх комунікативності реалізуються міжнародні програми за участі ряду закордонних університетів-партнерів.

Навчання за програмами подвійного диплома може відбуватися очно або дистанційно (в залежності від програми). Освітній процес ведеться польською та англійською мовами Після успішного завершення програми студент має можливість отримання двох дипломів.

received_822490287853997

Переваги подвійного диплома в Київському національному університеті культури і мистецтв:

• зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;

• удосконалення знань з польської та англійської мов студента;

• отримання додаткового професійного та життєвого досвіду;

• вивчення культурних і традиційних особливостей країни, аспектів ведення у ній бізнесу;

• вартість навчання нижча ніж за виїзною моделлю;

• графік навчання максимально адаптований під студента.

received_822490237854002