Гранти для українських студентів на отримання освіти за кордоном

У 2015/16 навчальному році за кордоном навчалося не менше 68 000 українських громадян. Про це йдеться в звіті аналітичного центру CEDOS, фахівці якого протягом декількох років збирають і аналізують дані про кількість українських громадян, які навчаються в закордонних університетах.

3_i

Найбільш популярними серед української молоді залишаються Польща, Німеччина, Росія, Канада, Італія, Чехія, США, Іспанія, Австрія, Франція і Угорщина.

На сьогодні Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці пропонуються ряд стипендіальних програм для навчання в Європейських ВНЗ.

Університет Брайтона

brighton_2503276b

Про університет:
University of Brighton відрізняється високим рівнем викладання і науково-дослідницької діяльності, що дозволило йому стати третім кращим “сучасним” університетом Великобританії. ВНЗ вважається лідером в сфері підготовки дизайнерів і інших фахівців творчих напрямків (за версією журналу Latest 7). Серед випускників університету багато відомих художників, ілюстраторів, письменників; кілька володарів премії Тернера. До складу University of Brighton входять кілька шкіл, департаментів, інститутів і дослідних центрів. Університет має три кампуси в Брайтоні, а також відділення в місті Гастінгс і Істборн.
Чому University of Brighton?
·       69 місце в рейтингу кращих університетів Великобританії (The Times Good University Guide 2013)
·       Навчання на базі п’яти сучасних кампусів з усією необхідною наукової та академічної інфраструктурою
·       21000 студентів з 90 країн (близько 7% – іноземці)
·       Висока оцінка від Quality Assurance Agency і Office Standards in Education: перший “видатний” університет за якістю освіти
·       Висока якість науково-дослідницької діяльності: один з провідних університетів згідно Research Assessment Exercise
·       Велика частина курсів акредитована професійними та державними організаціями
·       Широкі можливості для навчання, розвитку і самореалізації (спорт, творчість, студентські організації і т.д.)
·       Відмінні умови проживання за доступними цінами
·       Програми з мистецтва та дизайну – одні з кращих в країні
·       Високий рівень працевлаштування випускників (більше 93%)
Факультети:
·       Мистецтво
·       Гуманітарні науки
·       Спорт
·       Громадські науки
·       Менеджмент
·       Інженерні науки
·       Медицина
·       Інформаційні технології
·       Охорона здоров’я
·       Педагогіка
·       Мистецтво і дизайн
·       Інформаційні технології
·       Бізнес і економіка
·       Готельна справа та туризм
Про стипендіальну програму:

Стипендіальна програма є актуальною для всіх спеціальностей.

Рівень: магістратура.

Розмір гранту: £5,000 на рік – знижка на навчання.

Необхідні документи: для того, щоб отримати перелік необхідних документів, потрібно надіслати запит на пошту internationalscholarships@brighton.ac.uk

Дедлайн: 31 січня, 31 березня, 31 травня, 31 липня.

Контакти: internationalscholarships@brighton.ac.uk

Джерело: https://www.brighton.ac.uk/studying-here/fees-and-finance/postgraduate/international-students/scholarships/international-scholarships.aspx

Університет Східної Англії

hoc-bong-tu-dh-hang-dau-vuong-quoc-anh-fed4c7

Про університет:
Університет Східної Англії (University of East Anglia –  один з провідних університетів країни з високим рівнем досліджень і викладання. Більш 15 000 його студентів мають доступ до самим високоякісних навчальних, соціальних і культурних ресурсів. Університет розташований на 130 акрах мальовничої паркової зони і визнаний одним з кращих у світі в галузі досліджень і викладання.
Чому Університет Східної Англії?
Університет Східної Англії (University of East Anglia – один з провідних дослідницьких університетів країни, і тому його студенти вивчають новітні дослідження і концепції під керівництвом викладачів, провідні передові дослідження зі своїх дисциплін. Результати останньої перевірки якості наукових досліджень підтвердили, що Університет Східної Англії є одним з провідних дослідницьких центрів у Великобританії.
Факультети:
Університет складається з 24 академічних підрозділів, які називаються Школами, об’єднаних у факультети Мистецтв і гуманітарних наук, Соціальних наук, природничих наук, медицини і охорони здоров’я з понад 300 програмами отримання ступеня бакалавра в таких галузях, як:

• бухгалтерський облік та фінанси;
  • біологічні науки;
  • бізнес-менеджмент;
  • хімія;
  • інформаційні технології;
  • економіка;
  • енергетика;
  • охорона навколишнього середовища;
  • кінематографія, телебачення та ЗМІ;
  • міжнародний розвиток;
  • іноземні мови і комунікації;
  • право;
  • математика;
  • медицина;
  • сестринська справа;
  • політика;
  • фармацевтика.

Про стипендіальну програму:

Університет Східної Англії (University of East Anglia) пропонує гранти, що повністю або частково покривають вартість навчання для іноземних студентів на факультеті міжнародного розвитку (School of International Development Full Fees Scholarship).

Умови подання документів на стипендію: студенти мають відповідати мовним вимогам університету та отримати підтвердження свого вступу на обрану програму.

Спеціальності: міжнародні відносини.

Рівень: магістратура

Розмір гранту: оплата навчання.

Дедлайн: 31 березня 2017 року.

Джерело: https://www.uea.ac.uk/international-development/scholarships-and-funding/scholarships-international-students