Курси+стажування у сфері туризму

Програма розроблена для працівників туризму, студентів і викладачів туристичних факультетів та інших зацікавлених осіб, які хочуть опанувати мегацікаву професію, що дозволить подорожувати, знайомитись із новими людьми, країнами та культурами, а також прагнуть дізнатися секрети обслуговування туристичних груп і мають бажання навчитися технічно правильно будувати поїздки Європою.

maxresdefault

Кінцевий термін реєстрації: 20 січня 2017 року.

Організаційний внесок: 2500 грн. – тренінговий курс.

125 євро (практичне стажування в Європі).

Дати: 27-29 січня 2017 р. (курси) + 12-16 лютого 2017 р. (стажування).

Тренінгова програма: Київ, Контрактова пл., 27-29 січня 2017 р.

Практичне стажування: Будапешт-Венеція, 12-16 лютого 2017 р.

Стажування проводять: міжнародний туристичний оператор Rich-tour за підтримки Інституту Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці.

Програма тренінгового інтенсиву:

• «Аспекти роботи напрямку автобусні тури. Технічна та виїзна документація тур-лідера»;
  • «Підготовка маршруту, норми і правила роботи транспортного засобу»;
  • «Готелі Європи та розміщення туристичних груп»;
  • «Юридичні аспекти роботи: страхові випадки, співпраця із правоохоронними органами за кордоном, робота з консульськими установами»;
  • «Конфліктологія, психологія, спілкування із складними особистостями, управління групою»;
  • «Країнознавство: майстер клас з побудови розповіді керівника групи».

Програма практичного стажування: усі бажаючі зможуть пройти практичне стажування у турі туристичного оператора Rich-tour за маршрутом Львів-Будапешт-Венеція, 12-16 лютого 2017 року.

Посилання на програму туру : http://rich-tour.com/publ/ekskursijni_turi/den_sv_valentina_na_venecianskomu_karnavali/5-1-0-132

Організаційний внесок: тренінгова програма – 2500 грн.

практичне стажування – 115 євро.

Під час стажування у Європі учасникам надаються:

• проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів-Будапешт-Венеція-Львів;
  • проживання в готелях 3*** на базі сніданків в Угорщині та Італії за програмою.

Сертифікати:

1. сертифікат гіда супроводжуючого туристичних груп європейського напрямку.
  2. сертифікат про наукове стажування у туристичній сфері в Європі із зазначенням часу стажування – 108 ак.год аудиторних занять та самопідготовки (для викладачів та науковців за умови проходження практичного стажування).

Візова підтримка тим учасникам стажування, у яких на момент реалізації проекту відсутня діюча шенгенська віза – забезпечується. У зв’язку зі змінами у Візовому кодексі Шенген учасники повинні звернутися до консульських установ, самостійно подати пакет документів для отримання візи і здати відбитки пальців.

Контактна інформація: e-mail: info@imans.eu

тел.: +38 099 1720082 та +38 063 7886291