«Сталий розвиток 2030»

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІIASC) спільно з польською Фундацією АDD запрошують до участі в Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030: економічна, соціальна, екологічна та політична складові», що є другим етапом проекту ІМАНС з консолідації зусиль та інтеграції інтелектуальних ресурсів у процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн.

global-goals1

Місце проведення: м. Тбілісі, Грузія.

Час проведення: 2-6 квітня 2017 року.

Реєстрація та організаційний внесок:

Попередня реєстрація: до 01 січня 2017 року – 245 євро.

Стандартна реєстрація: до 01 березня 2017 року – 285 євро.

Концепція конференції

Після успішного завершення програми учасникам видається сертифікат від Інституту Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (Польща) про проходження наукового стажування.

До участі у програмі запрошуються представники країн Східної та Центральної Європи, які є:

– науковцями, викладачами вищих навчальних закладів, аспірантами, студентами (економіка, правознавство, політологія, міжнародні відносини, соціологія, педагогіка, історія, філософія, екологія та міждисциплінарні дисципліни);

– фахівцями, експертами з практичним досвідом роботи;

– представниками органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади;

– лідерами і представниками організацій громадянського суспільства й бізнес-асоціацій.

Організаційний внесок покриває:

• проживання 4 ночі в готелі зі сніданками;
  • науково-практичні семінари;
  • інтеграційну вечерю з вином;
  • екскурсійну програму: Тбілісі, Кахетія, Сігнагі, Мцхета, Джаварі;
  • сертифікат про наукове стажування;
  • електронний збірник тез виступів;
  • адміністративну підтримку впродовж проекту.

*ІМАНС надає допомогу у бронюванні перельоту з України до Грузії (груповий квиток).

Освітня програма передбачає:

1. проведення пленарних засідань з можливістю апробації результатів наукових досліджень у міжнародному середовищі (економічні, соціальні, юридичні, політичні та міждисциплінарні науки);
  2. проведення круглих столів для опрацювання спільних наукових і прикладних проектів у сфері бізнесу та науки;
  3. видання електронного збірника матеріалів.

За бажанням, учасники семінару матимуть можливість презентувати свої наукові розробки на тему сталого розвитку та досягнення цілей 2020. Тези доповідей або наукових есе не повинні перевищувати 6000 знаків та мусять бути підготовлені до 15 грудня 2016 року.

Екскурсійна програма: Тбілісі, Кахетія, Сігнагі, Мцхета, Джаварі.

Прогулянка Тбілісі відкриє пам’ятки з різних епох історії Грузії! Серед маленьких і таємничих вуличок, затишних колоритних двориків із балконами та цікавими магазинами панує справжня гостинна грузинська атмосфера.

Кахетія, вона ж Східна Грузія, по праву вважається колискою світового виноробства та одним із найкрасивіших куточків Грузії, де і сьогодні використовують багатовікові технології виготовлення вина! Під час екскурсії ви зможете торкнутися тисячолітньої історії, занурившись у цілюще джерело святої Ніно в храмі Бодбе, відвідати місто любові Сігнагі, яке, в першу чергу, відоме своїм цілодобово працюючим РАЦСом, і помилуватись чудовим краєвидом Алазанської долини.

Мцхета – стародавня столиця Грузії прославилось далеко за межами країни своїми унікальними історичними та архітектурними пам’ятками. Напевно, більшої кількості культових місць, ніж в Мцхеті, немає ніде в Грузії. Завдяки цьому місто нерідко називають Другим Єрусалимом. Мцхета, пам’ятники якої внесені до списку спадщини ЮНЕСКО – культове місце Кавказу. Також у нашій програмі відвідини храму Джварі, що знаходиться в неймовірно мальовничому місці з’єднання двох грузинських річок Арагві і Кури!

Контакти: +38099-172-00-82 Гребенюк Надія – асистент освітніх проектів ІМАНС, +38063-788-62-91 Інна Яновська – керівник проекту, info@imans.eu.