Chaussure nike chaussure sport sac a main nike chaussure adidas chaussure lunette de soleil Vetement Chaussure adidas Kleid Sportschuhe adidas schuhe adidas schuhe nike schuhe schmuck nike schuhe damen Taschen sonnenbrille

Українські співи у передноворічній Італії


28.12.2016

Учасники ансамблю духовної та фольклорної музики «Многая лєта» (керівник – старший викладач Ганна Коропніченко) взяли участь у ХХІV міжнародному вокально-хоровому фестивалі «Advent», що проходив у столиці Італії – Римі.

1

Різдвяний фестиваль зібрав колективи з різних куточків світу: Хорватії, Швеції, Росії, далекого Сенегалу і, звісно, Італії. Творчий колектив університету культури представляв на фестивалі Україну.

Відкриття фестивалю-конкурсу відбувалось у Пантеоні – старовинному храмі Рима на честь Усіх Святих. Цей храм є історичною пам’яткою (близько 126 р. до н. е.). Над вівтарем знаходиться образ Матері Божої, за переказами, написаний самим Апостолом Лукою. У храмі похований Рафаель та багато інших відомих людей.

2

У такому чудовому храмі КНУКіМівцям випала честь дарувати свої піснеспіви разом з іншими хоровими колективами! У Пантеоні вони виконали декілька творів власної духовної програми.

3

Цього ж вечора два учасники ансамблю «Многая лєта» – Ольга Вакуліч (V курс) та Олег Гавдьо (IV курс) стали учасниками конкурсу солістів у номінації «народний вокал». Прослуховування проходили в Академії сакральної музики. Окрім того, «Многая лєта» презентував авторську фольклорну програму – різножанрові твори з різних куточків України! За словами артистів, вони з гордістю співали справжні, автентичні пісні своїх бабусь так далеко від України! Відчуваючи щирість і проникливість виконання, виступ солістів глядацька зала зустріла бурхливими оплесками!

4

Високоповажне журі високо оцінило виступи українського колективу тож на церемонії нагородження він отримав три золоті нагороди! До речі, на конкурсному прослуховуванні хорів був присутнім сам головний регент Ватикану.

Своїм високим професіоналізмом під час фестивалю вразили і колективи з Хорватії, Італії та Росії (хор хлопчиків з Іркутську). Були дуже цікаві аматорські колективи з різних регіонів Італії, котрі відтворювали на сцені фольклорні танці й пісні. За твердженням керівника фестивалю Давіде Реччя: «Музика здатна об’єднати різні народи, культури, традиції». Що і продемонстрував фестиваль «Адвент»!

5

Прекрасна Італія прийняла фольклорний колектив «Многая лєта» дуже тепло! За кілька днів його учасники познайомилися з давньою архітектурою Риму, відвідали багато святих місць! Дорогою додому завітали в одне з найкрасивіших міст світу – Венецію. Потрапили до Храму Святого Марка та інших визначних пам’яток!

6

Щасливі і натхненні КНУКіМівці повернулися до рідного Києва з бажанням готуватися до нових програм і конкурсів задля популяризації української співочої традиції світом!