Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Майстер-клас від фронтмена гурту «Без обмежень» Сергія Танчинця!

Дата: 01.03.2021 | Рубрика: Новини

В Університеті культури продовжуються мотиваційні онлайн-зустрічі та майстер-класи відомих івенторів, медійників, шоуменів, які діляться фаховим досвідом і надихають молодь власним прикладом на успіх.

Днями зі студентами кафедри івент-менеджменту поспілкувався український співак, фронтмен гурту «Бeз обмежень» Сергій Танчинець, який розповів про злети та падіння колективу, участь у талант-шоу, яке подарувало музикантам нову хвилю популярності.

Як довідалась молодь, творчий шлях українського гурту розпочався в Мукачеві, де його учасники вперше виступили перед широкою аудиторією. У 2007 році «Бeз обмежень» випустив альбом «Underground» та відзняв дебютне відео з однойменною назвою. У квітні 2015-го завершилася робота над альбомом «#DИХАЮТОБОЮ». До диска увійшло 10 треків, серед яких композиції «Мамині Слова», «Налий мені вина», «Зима». У 2016 році гурт взяв участь у шоу «Х-фактор 7» на СТБ, здобувши безліч прихильників. В лютому 2017 року музиканти презентували свій новий альбом «5хвилин», підкоривши аудиторію емоційними творами.

Нині улюблений гурт мільйонів може пишатися творчими здобутками. Це понад півсотні пісень, 8 кліпів, саунд-трек до фільму Олега Борщевського «Німфо», який було показано в Канах, і навіть гімн спортивної команди! Попри карантин «Бeз обмежень» продовжує активно працювати, долучається до різноманітних мистецьких і соціальних проєктів.

«Наш гурт – це приклад дружної командної співпраці, довіри та професійності, адже з перших кроків на великій сцені і дотепер ми продовжуємо працювати разом, поважати думки один одного, втілювати круті ідеї і проєкти, створювати і презентувати якісну музику, виконувати пісні лише українською мовою. Для нас, як і всіх українців, рідна мова як прапор чи вишиванка, це те, що нас ідентифікує та об’єднує», – підкреслив фронтмен.

Упродовж майстер-класу майбутні івентори ознайомились зі специфікою організації та проведення масштабних концертів, отримали професійні коментарі відносно заходів в карантинних умовах та їх технічного забезпечення. Крім того, Сергій поділився найближчими планами гурту щодо концертної діяльності і нових хітів, а також надав кілька порад та настанов студентам.

«Будьте відповідальними і креативними, формуйте команду, якій будете довіряти на всі 100 %. Вірте у власні можливості. Якщо маєте мету, то впевнено до неї йдіть, хоч і маленькими кроками. У вас усе попереду!» – наголосив відомий музикант.

Студентська молодь була безмежно вдячна Сергію Танчинцю за змістовний майстер-клас, а гурту «Без обмежень» за яскраві хіти, що беруть у полон серця і є гордістю української музичної індустрії.

Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.