Chaussure nike chaussure sport sac a main nike chaussure adidas chaussure lunette de soleil Vetement Chaussure adidas Kleid Sportschuhe adidas schuhe adidas schuhe nike schuhe schmuck nike schuhe damen Taschen sonnenbrille

Міжнародні програми


ПРОГРАМА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ – ФАКТОР СВІТОВОГО ВИЗНАННЯ ПІДГОТОВКИ

БАКАЛАВРІВ ТА МАГІСТРІВ!!!

Студенти Київського національного університету культури і мистецтв мають можливість отримати разом із дипломом Університету диплом європейського вищого навчального закладу-партнера, що визнається у країнах Європейського Союзу. Навчання за програмою подвійного диплома передбачає одночасне навчання студента у двох навчальних закладах. При цьому студент навчається в КНУКіМ за обраною спеціальністю, а у закладі-партнері – за запропонованою спільною програмою. Зауважимо, що частина кредитів, яку студент отримує в Університеті зараховується закладом-партнером.
Навчання за програмами подвійного диплома може відбуватися очно або дистанційно (в залежності від програми). Освітній процес ведеться польською та англійськими мовами Після успішного завершення програми студент має можливість отримання двох дипломів:
• диплом бакалавра/магістра Київського національного університету культури і мистецтв за обраною спеціальністю;
• диплом магістра європейського університету за спеціальністю спільної програми.
Переваги подвійного диплому в Київському національному університеті культури і мистецтв:
• зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;
• вдосконалення знань польської та англійської мов студента;
• отримання додаткового професійного та життєвого досвіду;
• вивчення культурних і традиційних особливостей країни, аспектів ведення у ній бізнесу;
• вартість навчання нижча, ніж при навчанні за виїзною моделлю;
• графік навчання максимально адаптований під студента.
З метою досягнення міжнародних стандартів якості освітніх послуг Київський національний університет культури і мистецтв уклав договори і розробив програми подвійного диплома з європейськими вищими навчальними закладами.
В університеті, з метою максимального наближення випускників до міжнародного ринку праці та підвищення рівня їх комунікативності, реалізуються міжнародні програми за участі ряду закордонних університетів партнерів:

1
Вища школа менеджменту в Варшаві

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Вища Школа Менеджменту в Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie – WSM) заснована у 1995 році. До 10-ліття Школи розпочалась експлуатація одного з найсучасніших в Польщі навчальних комплексів.
На території комплексу Вищої Школи Менеджменту окрім найсучасніших аудиторій , бібліотек та навчально-дидактичних комплексів функціонує концертна зала на 700 осіб, спортивний комплекс (критий басейн, два спортзали), Будинок Студента, підземний паркінг. Площа комплексу займає понад 30 000 м.кв.
Одночасно в Вищій Школі Менеджменту навчається близько 12 тисяч студентів на стаціонарній, заочній та післядипломній формах навчання. Навчання в Школі відбувається на 5-ти напрямках.
З 2003-го року WSM належить до британської системи акредитації BTEC, дипломи якої визнаються в понад 100 країнах світу.
В 2004 році Вища Школа Менеджменту отримала сертифікат Edexel.
У 2005-му році WSM внесена в “Золоту книгу Мазовецького бізнесу” за перемогу та перше місце в категорії “Освіта” на конкурсі “Мазовецька фірма року 2004”, а у 2006 році Школа отримала визнання Європейського відділу Якості та Екології – сертифікат “Гарантія Найвищої Якості” та титул лауреата за якість навчання.
У 2008 році Школа отримала вже третю Європейську Медаль, яка визнається Комітетом Європейської Інтеграції, Європейським Суспільно-Економічним Комітетом та Бізнес-Центр Клубом.

Спеціальності:
• Міжнародні відносини;
• Комп’ютерні науки;
• Право;
• Туризм;
• Готельно-ресторанна справа.

2
Варшавська гуманітарна школа ім. Болеслава Пруса
Warszawska Wyzsza Szkoła Humanistycznaim. B. Prusa

Варшавська вища школа гуманітарних наук носить им’я видатного польського письменника Болеслава Пруса, та є кращою приватною школою журналстики в Польщі.
Якісна теорія від висококласного викладацького складу, членами якого є також відомі практикуючі, чи, як кажуть у вузьких колах, «пишучі», журналісти, відмінні практики та TV, радіо та в редакціях провідних видань, модні вечірки творчої молоді, пізнавальна полеміка освічених соціально активних членів європейського — все це вабить талановиту молодь з усієї Польщі та з сусідніх країн.
Варшавська вища гуманітарна школа ім. Болеслава Пруса (Warszawska Wyższa Szkoła Humanictyczna im.B.Prusa WWSH) була заснована у 2002 році. Це один з перших комерційних гуманітарних ВНЗ Польщі, в якому було реалізовано інноваційну систему інтерованої комплексної освіти. Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса час від часу коригує свої навчальні програми, відповідно до вимог ринку праці та очікувань роботодавців. Випускники WWSH мають можливість працевлаштування відповідно до їх спеціалізації на телебаченні, радіо, в ЗМІ, видавництвах, інтернет-порталах та інших культурно-освітніх закладах.
Партнерами Вищої школи гуманітарних наук ім. Б. Пруса є такі монстри мас-медіа, як АТМ – Studio, АТ «Польське радіо». Канал Культура, Центр «Інфляндзка», Національна бібліотека, Видавництво «Беллона», Mówią Wieki, Центральний книжковий магазин ім. Б. Пруса.
Схвальна оцінка Польської Акредитаційної Комісії підтверджують високу якість освіти у WWSH, а викладацький колектив складається з найкращих наукових кадрів із багаторічним досвідом викладання та практичних навичок. Із студентами WWSH працюють відомі журналісти, представники польського радіо, а також експерти у сфері кіноіндустрії, художньої фотографії та мистецтва. Серед лекторів Вищої школи ім. Б. Пруса – член Парламенту Польщі – екс-міністр іноземних справ Dr hab. Кароль Карський.

Спеціальності:
• Журналістика;
• Теле-, радіожурналістика;
• Видавнича справа;
• Реклама і зв’язки з громадськістю;
• Фотомистецтво в медіа;
• Культурологія.

screenshot_1
Wyższa Szkola Informatyki i Umiejętności w Łodzi
Вища школа інформатики і умінь в Лодзі (WSIU)

Вища школа інформатики і умінь в Лодзі (WSIU) – це один з найбільших вузів, пов’язаних з комп’ютерними технологіями в Лодзінському, Куявсько-Поморському і Великопольському воєводствах.

Починаючи з 1997 року Вища Школа Інформатики та умінь випустила тисячі студентів. Викладачі WSIU – це висококваліфіковані професори та доктори з Лодзінської Політехніки, Лодзького Університету і Технологічного Університету в Бидгощі.

На даний момент кількість комп’ютерів, що використовуються в навчальному процесі перевищує 1400, а кожен студент має безкоштовний і безлімітний доступ до веб-ресурсів, включаючи e-mail акаунти, електронну бібліотеку, віртуальний щоденник тощо.

Спеціальності:

  • Інформатика (інженер):
  • Програмування та бази данних;
  • Комп’ютерна графіка;
  • Телеінформатика;
  • Комп’ютерна графіка:
  • Графічний дизайн;
  • Художня графіка;
  • Дизайн інтер’єра:
  • Дизайн інтер’єра;
  • Дизайн меблів.

У свою чергу, Київський національний університет культури і мистецтв активно працює над підписання договорів щодо реалізації програм міжнародного співробітництва та подвійних дипломів із такими Європейськими університетами:

3
Вроцлавський державний університет
Uniwersytet Wrocławski4
Державний Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі в Любліні
Uniwersytet Marii Skłodowskiej– Curie5
Університет Лазарського
Uczelnia Łazarskiego6
Театральна Академія Ім. Олександра Зелверовіча
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza7
Вища Школа Туризму І Рекреації Ім. Мечислава Орловича
Wyższa Szkoła Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza