«Культура і традиції Латвійської Республіки»

На Факультеті журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ відбулась відкрита лекція Карини Леї.

Університет культури – міжнародна освітня платформа ІТ-інновацій

У КНУКіМ відбулось засідання Ради IFIP, під час якого обговорили перспективи розвитку міжнародної співпраці в ІТ-галузі.

«Культура і традиції Румунії»

Департамент міжнародного співробітництва та Кафедра міжнародних відносин КНУКіМ організували зустріч-дискусію із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану.

Українські співи у передноворічній Італії

Ансамбль духовної та фольклорної музики «Многая лєта» взяв участь у ХХІV міжнародному вокально-хоровому фестивалі «Advent», що проходив у Римі.

Гранти для українських студентів на отримання освіти за кордоном

У 2015/16 навчальному році за кордоном навчалося близько 68 000 українських громадян. На сьогодні Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці пропонуються ряд стипендіальних програм для навчання в Європейських ВНЗ.

КНУКіМ – на шляху до європейського визнання!

Студенти Київського національного університету культури і мистецтв мають можливість отримати разом із дипломом Університету диплом європейського вищого навчального закладу-партнера, що визнається у країнах Європейського Союзу.

Україна – Польща: збережемо культурну спадщину разом!!!

В рамках міжнародного співробітництва за участю Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв 19-20 квітня 2017 року організовується виставка «Мальоване Заліп’я».

Культурна спадщина як гарант миру

З відкритими лекціями до студентів КНУКіМ завітали Надзвичайні і Повноважні посли в Україні пані Клод Аль Хажаль (Ліван) та Мохаммед Касем Аль-Асаад (Палестина).

«Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді»

На відкриття освітнього проекту «Тиждень міжнародника» з відкритою лекцією до університету культури завітали поважні посли ООН та ЮНЕСКО в Україні.