Українські співи у передноворічній Італії

Ансамбль духовної та фольклорної музики «Многая лєта» взяв участь у ХХІV міжнародному вокально-хоровому фестивалі «Advent», що проходив у Римі.

Гранти для українських студентів на отримання освіти за кордоном

У 2015/16 навчальному році за кордоном навчалося близько 68 000 українських громадян. На сьогодні Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці пропонуються ряд стипендіальних програм для навчання в Європейських ВНЗ.

КНУКіМ – на шляху до європейського визнання!

Студенти Київського національного університету культури і мистецтв мають можливість отримати разом із дипломом Університету диплом європейського вищого навчального закладу-партнера, що визнається у країнах Європейського Союзу.

Україна – Польща: збережемо культурну спадщину разом!!!

В рамках міжнародного співробітництва за участю Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв 19-20 квітня 2017 року організовується виставка «Мальоване Заліп’я».

Культурна спадщина як гарант миру

З відкритими лекціями до студентів КНУКіМ завітали Надзвичайні і Повноважні посли в Україні пані Клод Аль Хажаль (Ліван) та Мохаммед Касем Аль-Асаад (Палестина).

«Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді»

На відкриття освітнього проекту «Тиждень міжнародника» з відкритою лекцією до університету культури завітали поважні посли ООН та ЮНЕСКО в Україні.

«Європейські освітні ініціативи»

Завідувач Кафедри комп’ютерних наук Олена Чайковська взяла участь у роботі Форуму «Європейські освітні ініціативи», що відбувся в НТУУ «КПІ».

Європейська освіта в університеті культури

В рамках Національного фіналу «IT-Universe – 2014/15» було укладено ряд міжнародних угод про співробітництво в підготовці українських IT-фахівців.

«Україна і світ»

У рамках «Тижня дипломатії» на Кафедрі міжнародних відносин Факультету журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ відбулась науково-практична конференція.