Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Соціально-психологічний центр


 

Відкриття Соціально-Психологічного Центру

 В Київському національному університеті культури і мистецтв відбулося урочисте відкриття Соціально-психологічного центру. На захід були запрошені провідні психологи України, бійці та волонтери.

Девізом нашого центру є вислів «A posseadesse!», що означає – «Від можливого до реального!». Для нас, науковців та викладачів – це є дуже важливо, оскільки нині ми є свідками великих відкриттів та інноваційних трансформацій, у тому числі, у царині психологічної науки. Адже сьогоднішній світ – це динамічний світ нових можливостей людини, нових спеціальностей і професій. Людина ХХІ століття – це, насамперед, людина з соціальними і комунікативними компетенціями. Розуміння себе та інших, спілкування, налагоджування міжособистісних стосунків, створення сприятливого психологічного клімату – без цього не можливо сьогодні будувати ні власне життя, ні власну кар’єру.

На когось зі студентів чекає стрімкий кар’єрний зліт, комусь, навпаки, – доведеться шукати себе у складній системі координат професійного самовизначення. Проте, який би ми шлях не обрали, психологічні знання і вміння залишаються найціннішим інтелектуальним капіталом на все життя! «Все своє ношу з собою!» – писав давньогрецький мудрець Біант – і наші знання, і вміння теж залишаться з нами!

Тепер підготовка студентів та аспірантів усіх спеціальностей в Київському національному університеті культури і мистецтв буде здійснюватися на якісно новому рівні. Професійні психологи центру зможуть надавати здобувачам та всім бажаючим безкоштовну анонімну допомогу у вигляді індивідуальних консультацій або консультацій онлайн в залежності від потреб конкретної людини.

 

Звертатися за консультацією можна за телефонами:

096-517-53-17, 098-031-28-61

Пошта Центру – <kafedra.psychology916@ukr.net>

Адреса: м. Київ. вул. Євгена Коновальця 36. каб. 916

https://www.facebook.com/psihologiaKNUKIM/

 

Керівник Соціально-психологічного центру

Просандєєва Людмила Євгеніївна, доктор психологічних наук, професор

Координатор Соціально-психологічного центру

Воронова Вілена Володимирівна, кандидат наук з соціальних комунікацій, доцент кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики, політичний психолог

Консультант Соціально-психологічного центру

Костюченко Олена Вікторівна, доктор психологічних наук, доцент

Працівник Соціально-психологічного центру

Бриль Марина Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент

Нормативно-правова база

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.